201712.24
0
0

Pomoc w sytuacjach trudnych – lobbing

Coraz częściej mamy do czynienia z problemami, dla których najpopularniejsze znane i dostępne powszechnie metody nie przynoszą pożądanego efektu. Dotyczy to zarówno spraw dotyczących osób indywidualnych, jak również firm. Sprawa albo grzęźnie w urzędniczych trybach, albo pozostaje na lata nierozwiązana ze względu na inne nieprzychylne okoliczności.

Wówczas najbardziej pomocni i najskuteczniejsi okazują się specjaliści, którzy potrafią zastosować niestandardowe rozwiązania z wykorzystaniem umiejętności dziennikarskich, siły mediów oraz innych narzędzi z dziedziny szeroko pojętego lobbingu (lobbing – wywieranie wpływu przez zawodowych rzeczników interesów na władze publiczne lub innych decydentów).

Do tej pory pomogliśmy w wielu z pozoru nierozwiązywalnych zagadnieniach z wielu dziedzin – m.in. w sprawach lokatorskich, windykacyjnych, rodzinnych, przy tematach związanych z nieruchomościami, a także przy sprawach osób poszkodowanych przez urzędników na różnym szczeblu.

Każda trudna sprawa jest inna, stąd na początku niezbędna jest rozmowa i  dogłębne poznanie jej kulis, aby móc mówić o sposobach skutecznego doprowadzenia jej do pozytywnego końca.

Stąd warto się z nami skontaktować i w sposób niezobowiązujący porozmawiać. Zapraszamy zatem do kontaktu.


Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola wymagane zostaly zaznaczone. *