Zajmujemy się doradztwem w zakresie strategii i sposobów skutecznej komunikacji i kreowania wizerunku publicznego firm, instytucji i osób indywidualnych. Także doradztwem personalnym, prawnym, reklamą oraz pozyskiwaniem rynków i klientów. Ważną dziedziną naszej działalności jest także i działalność marketingowa.

Wywodzimy się ze środowisk dziennikarskich, biznesowych, politycznych i naukowych. Doskonała znajomość mechanizmów medialnych pozwala nam skutecznie realizować przedsięwzięcia z dziedziny szeroko pojętego PR oraz lobbingu.

Mamy ogromne doświadczenie zdobyte w ramach pracy w mediach, instytucjach doradczych, agencjach reklamowych oraz w polityce. Zdobywaliśmy doświadczenie wykonując funkcje pełnomocników a także rzeczników prasowych przedsiębiorstw z wielu branż. Legitymujemy się bardzo wysoką skutecznością działania. Bardzo blisko współpracujemy z mediami i najlepszymi dziennikarzami, którzy pomagają nam skutecznie realizować powierzone nam zadania.

Pracujemy dla podmiotów gospodarczych – od małych i średnich polskich przedsiębiorstw do największych koncernów działających w naszym kraju.

Pomagamy także osobom indywidualnych, które wspieramy w trudnych i nieoczekiwanych sytuacjach zaistniałych na styku przestrzeni medialnej i prawnej. Pomagamy rozwiązywać konflikty pracownicze. Mamy w naszym dorobku wiele sukcesów w tym zakresie.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli potrzebują Państwo eksperckiego, profesjonalnego doradztwa - jesteśmy do dyspozycji, prosimy o kontakt, nasz telefon: 502-858-023 Kontakt mailowy: kontakt