202005.17 0

Pomagamy firmom w czasie epidemii

Pomagamy firmom realizować skuteczną komunikację i budować pozytywny wizerunek. W szczególności specjalizujemy się w działaniach podejmowanych w kryzysowych sytuacjach komunikacyjnych, czyli prostu w różnego typu kryzysach, które  zdarzających się niemalże w każdej firmie.

Wiele firm stanęło obecnie naprzeciw kryzysu wynikającego z epidemii koronawirusa. W tej sytuacji należy podjąć szczególne działania, aby skutecznie wyjść z opresji. Z tego powodu proponujemy podjęcie współpracy z naszymi ekspertami, którzy podpowiedzą, w jaki sposób należy działać.

Współpracujemy z ogólnotematycznymi a także branżowymi mediami, które równieżbędą aktywne we wspieraaniu firm, które potrzebują pomocy.

Szczególnie chętnie nawiążemy współpracę z podmiotami z branż: medycznej, farmaceutycznej, budowlanej i przemysłowej – we współdziałaniu z tym sektorami mamy największe doświadczenie. Oczywiście jesteśmy otwarci także na inne obszary i w przypadku zapotrzebowania stawimy czoła nowym wyzwaniom.

W związku z epidemią koronawirusa proponujemy nawiązanie współpracy z naszymi ekspertami, którzy dołączając do danego przedsiębiorstwa, poznając jego specyfikę, zaproponują a następnie poprowadzą działania mające na celu skuteczną komunikację oraz równie skuteczne działania marketingowe prowadzące do zwiększenia przychodów.

Zapraszamy do współpracy zainteresowane podmioty i zachęcamy do kontaktu pod adresem: biuro@doradztwomedialne.pl

Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola wymagane zostaly zaznaczone. *