201612.31
0
0

Co zrobić w sytuacji kryzysowej? Warto skorzystać z pomocy medialnej

Zdarzają się sytuacje, w których wydaje się, że nikt nie jest w stanie pomóc. Może to być problem z urzędniczą biurokracją, może być także urzędnicza zła wola, ale równie dobrze może to być działalność kogoś, kto chce nasz oszukać, okraść czy też w sposób nieuprawniony uzyskać jakieś inne korzyści.

W sytuacji, gdy mamy podejrzenie dotyczące złamania prawa – zawsze warto prosić o organy ścigania.

Ale co zrobić, gdy problemy które mamy, nie wynikają z działalności o charakterze przestępczym, a powoduje, że jesteśmy w sytuacji bardzo trudnej, a może nawet krytycznej?

Warto wówczas zgłosić się do nas. Przeanalizujemy problem pod względem faktograficznym i formalnym, następnie ocenimy sytuację i zaproponujemy konkretne rozwiązania. Z reguły opieramy się na ogromnych możliwościach, jakie stwarzają media. Mając do dyspozycji media, dysponujemy jednocześnie silnymi argumentami we wszelkiego typu negocjacjach.

Wspieramy, doradzamy, pomagamy w sytuacjach krytycznych, lobbujemy w różnych sprawach, realizujemy konkretne interwencje dziennikarskie.

Jeśli zależy Państwu na skuteczności – warto się z nami skontaktować. Gwarantujemy pełną anonimowość. Nasz telefon: 502-858-023, lub kontakt mailowy.

Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola wymagane zostaly zaznaczone. *